mercedes
0

Już teraz nowy Mercedes GLA może być Twój od 1537 zł netto miesięcznie. W cenie otrzymujesz pakiet przeglądów. Skorzystaj z okazji już dziś, bez wychodzenia z domu. Mercedes-Benz posiada wirtualny salon sprzedaży do obsługi klientów.

Rozpocznij przygodę z GLA już dziś. Poczuj wolność, jaką gwarantuje wysokiej klasy samochód. Dzięki niemu wszystko jest możliwe. Mercedes stworzył pojazd, dzięki któremu codzienne przemierzanie miejskich ulic będzie wiązało się z ogromną przyjemnością, a długa podróż upłynie komfortowo. Nawet się nie obejrzysz, a będziesz już na miejscu. Dodatkowym atutem jest kompleksowa oferta gwarantująca możliwość skorzystania z pakietu przeglądów w cenie miesięcznych rat. Nieważne jaką opcję wyposażenia wybierzesz, komfort jazdy będzie tak samo wysoki. Odkryj nowy, sportowy design, jaki posiada GLA. Poczuj funkcjonalność i komfort na własnej skórze.

Zapoznaj się z pełną ofertą na Mercedes GLA na https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/campaigns/gla-h247/stage.module.html.

Mazda Finanse dla klientów indywidualnych. Co zyskujesz?

Previous article

Opel Grandland X Hybrid4 za 1250 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing