mercedes-benz
0

Mercedes EQC to pierwszy elektryczny SUV z gwiazdką, który już dziś może być Twój. Wystarczy, że skorzystasz z oferty przygotowanej przez Mercedes-Benz. Usiądź wygodnie i wyrusz w podróż z silnikiem, który gwarantuje przyspieszenie wgniatające w fotel. Wiele emocji przeżyjesz tylko z Mercedesem.

EQC elektryzuje mocą 408 KM i bezszelestnym przyspieszeniem 5,1 sekundy do 100 km/h. Tego oczekuje każdy kierowca kupujący pojazd klasy premium. Możesz wyruszyć nim w długą podróż, bez ryzyka, że coś złego wydarzy się po drodze. Samochód jest przystosowany do jazdy w trudnych, wymagających warunkach. Jego maksymalny zasięg wynosi 414 km, a ładowanie trwa 40 minut. Okazuje się więc, że nawet długie podróże mogą być elektryczne. Nie ma tutaj większych ograniczeń. Dodatkowym atutem jest to, że punktów ładowania elektrycznych samochodów w Polsce powstaje coraz więcej, Nie musisz więc obawiać się wystąpienia w tym zakresie trudności.

Na stronie https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/models/eqc/leasing-and-offers/video.module.html znajdziesz dodatkowe informacje na temat Mercedesa EQC.

Abonament na wybrane modele Jeep w dwóch wersjach

Previous article

SUV Mazda CX-30 z imponującym wyposażeniem od 743 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing