Mercedes EQA z dopłatą „Mój Elektryk” 1
0

Na dopłatę z rządowego programu „Mój Elektryk” wynoszącą do 27 000 zł może liczyć każdy, kto zdecyduje się na zakup Mercedesa EQA. Samochód dostępny jest w atrakcyjnej racie miesięcznej od 1706 zł netto w ofercie Lease&Drive 1% bez VAT.

 

Jakie cechy posiada Mercedes EQA? Samochód został wyposażony w 140 kW silnik mocy systemowej. Posiada od 344 do 426 km zasięgu na czysto elektrycznym zasilaniu. Na stacji szybkiego ładowania potrzebuje zaledwie 30 minut, aby uzyskać pełną moc pozwalającą do przemierzenia dużej ilości kilometrów. Samochód został stworzony dla miłośników designu. Jest elegancki, a jednocześnie sportowy. Charakteryzuje się dynamicznym wykończeniem, a jednocześnie jazda nim jest bardzo spokojna i bezpieczna. Elektryczny Mercedes EAQ spełnia oczekiwania wymagających kierowców chcących dbać o środowisko.

 

Wejdź na https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/campaigns/eqa-h243/number-combination.module.html i poznaj ofertę na Mercedesa EQA z możliwością ubiegania się o rządowe dofinansowanie.

Elektryczna oferta specjalna od marki KIA

Previous article

Mitsubishi Eclipse Cross PHVE dostępny w leasingu 101%

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing