Mazda Finanse dla klientów indywidualnych. Co zyskujesz? 1
0

Mazda wie, jak sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, dlatego przygotowała wyjątkowe oferty finansowania dostosowane do zróżnicowanych potrzeb. Sprawdź, na jakie wsparcie możesz liczyć.

Program Mazda 1% to opcja, która pozwala na zakup nowego samochodu płacąc miesięcznie 1% jego całkowitej wartości. Raty miesięczne są dopasowywane do możliwości finansowych klienta i skrojone na miarę jego potrzeb. Możesz także zaciągnąć kredyt na wygodnych ratach. W tym przypadku wpłata własna wynosi 0%, a okres finansowania jest bardzo elastyczny. Tym samym raty miesięczne nie będą zbyt wysokie, co pozwoli na zabezpieczenie domowych finansów. Po zakończeniu okresu kredytowania, możesz elastycznie wymienić samochód na nowy. W ofercie marki Mazda na pewno znajdziesz propozycje idealne dla siebie. Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji, dlatego warto skorzystać z tej okazji już teraz.

Na stronie https://www.mazda.pl/oferta/finansowanie/mazda-finance-klient-indywidualny/ znajdziesz pełną ofertę finansowania dla klientów indywidualnych.

Hyundai Tucson N Line z korzyściami do 13 tysięcy złotych

Previous article

Mercedes GLA od 1537 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing