Letni przegląd samochodu w Mercedes-Benz 1
0

Choć lato już dobiega końca, jeszcze nie wszyscy zdążyli wybrać się na wakacje. Jeżeli planujesz wyjazd we wrześniu lub październiku, skorzystać z okazji, aby przygotować we właściwy sposób swój samochód do podróży. Z marką Mercedes-Benz będzie to proste, ponieważ proponuje kompleksowy, letni przegląd za jedyne 99 zł.

Co obejmuje przegląd letni? Przede wszystkim sprawdzenie ciśnienia w oponach i stanu bieżnik, funkcjonowanie i optymalne ustawienie oświetlenia, jakość płynu hamulcowego, okładziny hamulcowe na tarczach hamulcowych, poziom oleju silnikowego, stan podwozia, szczelność systemu klimatyzacji, spryskiwacze i system mycia przednich reflektorów, stan i napięcie paska klinowego, działanie klaksonu, stan piór wycieraczek, kontrola przedniej szyby pod kątem występowania odprysków od uderzeń kamieni. Po takim teście, podróż Mercedesem będzie wyjątkowo bezpieczna i bezproblemowa.

Na stronie https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/being-an-owner/offers/seasonal-offers.module.html poznasz więcej szczegółów dotyczących tej oferty.

Zyskaj niezawodnego towarzysza podróży od Mitsubishi

Previous article

Elektryczny Jaguar I-Pack w atrakcyjnej ofercie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.