AUDI
0

Oferta dla przedsiębiorców w Audi obejmuje atrakcyjny leasing w dwóch wariantach: Audi Perfect Lease oraz Audi Classic Leasing. Możesz wybrać, która opcja jest dla ciebie korzystniejsza cenowo.

Audi Perfect Lease obejmuje obowiązek wpłaty własnej od 0 do 30% wartości samochodu, a okres leasingu wyznaczany jest od 2 do 4 lat. Roczny przebieg samochodu powinien zamknąć się w przedziale od 10 do 50 tysięcy kilometrów. W przypadku Audi Classic Leasing nie ma ograniczenia co do przebiegu, a okres leasingu trwa od 2 do 5 lat. Opłata wstępna wynosi od 0 do 45% wartości samochodu. Która z ofert spełnia twoje oczekiwania? Wybierz opcję, dzięki której samochód zostanie sfinansowany w wyjątkowy sposób. Przełoży się to na szereg zauważalnych korzyści. Bez dwóch zdań możesz cieszyć się z wyjątkowej oferty, jaką otrzymasz.

Wejdź na https://www.audi.pl/pl/web/pl/finansowanie/oferta-dla-przedsiebiorcow.html, zapoznaj się z modelami finansowania przygotowanymi dla przedsiębiorców i zdecyduj się na leasing, który pozwoli na nabycie dopasowanego do potrzeb samochodu.

Dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej za zakupy w salonie online Citroen

Previous article

Fiat Tipo z 5-letnią gwarancją

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Audi