Leasing w Oplu od 100% 1
0

Chcesz znaleźć najlepszy sposób na sfinansowanie zakupu nowego Opla? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję: leasing od 100%. Oferta dostępna jest dla Klientów biznesowych.

Sfinansuj nabycie nowego Opla z leasingu, a następnie zdecyduj się bądź nie na wykup samochodu. Dostosuj parametry umowy do swoich potrzeb tak, aby miesięczne opłaty były atrakcyjne dla Twojego budżetu. Oferta nie wymaga wpłaty własnej, a okres jej trwania obowiązuje od 24 do 48 miesięcy. Wartość wykupu szacowana jest od 1 do 45%. Po zakończeniu umowy należy skontaktować się z dealerem sprzedaży, który wyliczy kwotę, jaką należy wpłacić, aby samochód był Twój. Dodatkowo możesz kupić także promocyjny pakiet ubezpieczenia PZU. Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu, bardzo szybko.

Wejdź na https://www.opel.pl/promocje/promocje/finansowanie.html#_opel-kredyt-flash-oferty-finansowe i zobacz, jak atrakcyjny może być zakup samochodu od marki Opel. Wykorzystaj szansę na nabycie w leasingu pojazdu, który w każdym aspekcie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Peugeot e-208 od 1337 zł brutto miesięcznie

Previous article

Rabaty do 11 tysięcy złotych na rocznik 2022 w Volkswagen

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing