JEEPLeasing

Leasing od 103% w Jeep

0
jeep

Jeep przygotował wyjątkowy leasing dla firm. Masz szansę wybrać samochód dostosowany do swoich potrzeb i skorzystać z wyjątkowej oferty od 103%. Raty miesięczne kształtują się bardzo atrakcyjnie.

O jakim samochodzie marzysz? Może jest nim Jeep Compass? W leasingu od 103% dostępny jest od 1939 zł netto miesięcznie. Może Twoim wymarzonym autem jest Jeep Compass PHEV? Hybryda dostępna jest od 2836 zł netto miesięcznie. Jeep Gladiator może być Twój od 5271 zł netto miesięcznie. W aktualnej ofercie Jeep wymaga wpłaty własnej wynoszącej 40% wartości samochodu, a okres leasingu obowiązuje przez 36 miesięcy. Warunki możesz dostosować do potrzeb, zwiększając lub zmniejszając miesięczną ratę i automatycznie ograniczając wkład własny. Postaw na propozycje szyte na miarę Twoich potrzeb. Wybierz rozwiązania najlepsze dla Twojej firmy. Ciesz się ogromną przyjemnością z jazdy.

Wejdź na https://leasing.jeep.pl/ i ciesz się z atrakcyjnych korzyści, jakie uzyskasz w ramach skorzystania z leasingu dla firm od marki Jeep.

 

 

Toyota Corolla Sedan z rabatem do 5000 zł

Previous article

Audi e-tron GT od 5245 zł netto miesięcznie

Next article

Comments

Comments are closed.