Leasing od 100,9% na Iveco S-Way 1
0

Ekonomiczny ciągnik siodłowy Iveco S-Way może być Twój na bardzo korzystnych zasadach leasingowych. Teraz oferta dostępna jest od 100,9% leasingu w finansowaniu fabrycznym Iveco Capital. Skorzystaj z tej okazji i ciesz się z zakupu pojazdu, który wesprze Twoją działalność zarobkową.

Tak wiele możesz zyskać decydując się na zakup Iveco S-Way. Koszty, które poniesiesz wpłyną bardzo pozytywnie na rozwój Twojej działalności. Samochód spełnia normy emisji, które od 2022 roku mają być zaostrzone. Pojazd odpowiada na potrzeby kierowcy, jak i właściciela całej floty, ponieważ jest ekonomiczny i ekologiczny. Bezpieczne i komfortowe podróżowanie tym pojazdem jest jak najbardziej możliwe. Tak samo jak świadczenie wysokiej jakości usług. Ewolucja pojazdów do celów biznesowych jest zauważalna już od kilku lat. Iveco rozumie te potrzeby, dlatego proponuje coraz to nowe pojazdy, działające niezawodnie.

Wejdź na https://promocje.iveco.pl/s-way-w-leasingu-od-100-9?utm_source=own&utm_medium=iveco.pl&utm_campaign=s-way+w+leasingu+100-9 i zobacz, co jeszcze da zakup Iveco S-Way.

Oferta Easy Eco w Hyundai

Previous article

Jeep Renegade 4X w wynajmie Smart Renting od 1375 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Pozostałe