seat
0

Seat przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę na trudne czasy. Możesz spać spokojnie. W przypadku trudności finansowych, możesz zwrócić już kupione auto bez żadnych konsekwencji w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Jedynym warunkiem jest zapłacenie pierwszej raty za samochód.

Skorzystaj z wyjątkowej pomocy, jaką oferuje dla swoich klientów Seat. Dzięki temu, że marka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jest w stanie zjednać sobie stałe grono osób, które będą kupowały od niej samochody. W trudnych czasach, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, sytuacja finansowa jest niepewna. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak rozwinie się sytuacja, czy będziemy mieli pracę, a także jaka będzie nasza kondycja finansowa. Właśnie z tych powodów, Seat pozwala na zwrot samochodu w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu. Aby skorzystać z tej oferty nie trzeba spełnić dużej ilości warunków. Wystarczy zapłacić pierwszą ratę za samochód.

Na stronie https://finansowanie.seat.pl/oferta/finansowanie/firma.html dostępne są wszystkie szczegóły oferty pomocowej od Seat.

Odśwież swój samochód z pakietem dezynfekcyjnym w Peugeot

Previous article

Noc Cudów w Alfa Romeo

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing