jeep
0
Niski miesięczny czynsz leasingu to niejedyna korzyść, jaką Klient uzyska decydując się na zakup Jeepa w tej ofercie. Korzystne finansowanie dla firm gwarantuje minimum formalności, okres leasingu 36 miesięcy oraz pierwszą wpłatę w wysokości 40%.
Każdy Klient, który jest zainteresowany leasingiem na Jeep, powinien skontaktować się z dealerem sprzedaży. Formalności można załatwić online lub w salonie stacjonarnym. Decyzja należy do Ciebie. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, leasing 102% jest faktem. Bez zbędnych formalności, na jasnych i korzystnych warunkach. Zdobędziesz dla swojej firmy wyjątkowy samochód, dopasowany w każdym aspekcie do swoich potrzeb. Do wyboru są atrakcyjne pojazdy, które zapewnią maksymalny komfort jazdy i dopełnienie potrzeb każdego przedsiębiorcy. Zawarcie umowy leasingowej odbywa się na przejrzystych warunkach. Masz czas, aby zapoznać się z wszystkimi szczegółami dokumentacji i podjąć ostateczną decyzję.
Wejdź na https://www.jeep.pl/promocje/oferta/jeep-leasing#Renegade&Wrangler&Compass&Wrangler-Unlimited&Leasing&Renegade%25204xe&Compass%25204xe&Gladiator i zobacz, co zyskasz decydując się na leasing 102% od Jeep.

Nowy Ford Puma z rabatem do 8800 zł

Previous article

Nowej generacji Honda HR-V E:HEV z atrakcyjnym pakietem ubezpieczenia

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in JEEP