Lease&Drive 1% od Mercedes Benz 1
0

Mercedes dokładnie wie, jak rozpieszczać swoich klientów. Marka przygotowała atrakcyjne finansowanie Lease&Drive 1% z pakietem gwarancyjnym w cenie. Sprawdź, ile można zyskać wybierać konkretny model samochodu z pakietem wyposażenia.

Wiele można zyskać na nabyciu samochodu w ramach oferty Lease&Drive 1%. Objętych promocją jest wiele samochodów, m.in. te znajdujące się w klasie E Business Edition. Zdecydować można się m.in. na E 200 d, E 220 d, E 220 d 4MATIC. Zyskujesz pakiet wyposażenia standardowego, a także pakiet wyposażenia AVANTGARDE. Ceny są zależne od klasy samochodu, a także od tego, jak bogate jest jego wyposażenie dodatkowe. Można jednak znaleźć wiele ciekawych ofert, które po rozłożeniu na raty zapewnią korzystanie z samochodu bez najmniejszych problemów. Dawno tak atrakcyjnej promocji w Mercedesie nie było, dlatego tym bardziej warto z niej skorzystać.

Na stronie https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/latest-offers/promotional-packages.module.html możesz zapoznać się z pełną gamą ofert promocyjnych.

Program Lexus dla Ciebie – nowe rozwiązania

Previous article

Mini Countryman Green Comfort Edition za 1490 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing