Land RoverNowościPromocje

Land Rover Discovery Sport w atrakcyjnej ofercie

0
Land Rover Discovery Sport w atrakcyjnej ofercie 1

Land Rover po raz kolejny zaskakuje wyjątkowo atrakcyjną ofertą na nowe samochody pojawiające się w jego ofercie. Tym razem do nabycia jest Discovery Sport od 1833 zł netto miesięcznie, bez opłaty wstępnej.

Nowy Land Rover Discovery Sport dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu dopasowanym do potrzeb klienta. Raty wynoszą 1% wartości i zaczynają się od 1833 zł netto miesięcznie. W każdym modelu znajdują się 9-stopniowa, automatyczna skrzynia biegów, napęd 4×4, 10″ ekran dotykowy systemu multimedialnego oraz lampy LED. To podstawowe wyposażenie, jakie posiada Land Rover Discovery Sport. Możesz jednak otrzymać indywidualną ofertę, z wyposażeniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb. Tym samym samochód będzie w pełni spersonalizowany, atrakcyjny i przede wszystkim będzie spełniał wszystkie wymagania, a przecież o to właśnie chodzi, aby tak było.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Land Rover Discovery Sport i aktualnej oferty, wejdź na https://www.landrover.pl/nowy-discovery-sport-092019.

Wyprzedaż rocznika 2019 w KIA

Previous article

Wyprzedaż rocznika 2019 w Jaguar

Next article

Comments

Comments are closed.