Kupując KIA Stonic MHVE, zyskujesz do 6500 zł 1
0

KIA Stonic MHVE w wariancie 6iMT oraz 7DCT są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, uwzględniających rabat do 6500 zł. Wszystko dzięki specjalnej Business Line, która gwarantuje możliwość zakupu wyposażenia dodatkowego o wartości 7500 zł za jedyne 5000 zł. Dodatkowy rabat na samochód wynosi natomiast 4000 zł.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na Stonic MHVE z manualną czy automatyczną skrzynią biegów, zyskasz tak samo wysoki rabat, który zagwarantuje spore oszczędności na zakupie wartościowego samochodu. Zapewni on ogromną przyjemność z jazdy. Technologia, w jakiej powstał ten samochód to Mild Hybrid Electric Vehicle, czyli wspomagająca pracę silnika spalinowego technologia elektryczna, która zapewnia wyjątkową moc podczas przyspieszania i wyprzedzania pojazdów. Promocja dotyczy wybranych modeli i wersji wyposażenia z roku produkcji 2020. Obowiązuje od 8 lutego 2021 roku.

Wejdź na https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocje/stonic-mhev-2020/ i sprawdź wszystkie szczegóły oferty promocyjnej na KIA Stonic MHVE.

Jaguar E-Pace od 1450 zł netto miesięcznie

Previous article

Dopłata do 37 tysięcy złotych na Mazdę MX-30

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA