Kumulacja korzystnych ofert w Mercedes-Benz 1
0

Tylko teraz masz możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert w Mercedes-Benz. Trwa kumulacja ofert promocyjnych, które pozwalają na nabycie aut w bardzo dobrych cenach.

Wybierz wymarzony model samochodu dla siebie i kup go w bardzo atrakcyjnym finansowaniu. Samochody osobowe z rocznika produkcji 2019 są obecnie dostępne w korzystnych cenach. Wszystkie proponowane modele są dostępne od ręki w wyjątkowych cenach. Atrakcyjne finansowanie sprawia, że każdy może pozwolić sobie na zakup modelu od Mercedes-Benz. Opcją dodatkową jest możliwość wzięcia samochodu w leasingu 101%. Warto się spieszyć, ponieważ kumulacja ofert promocyjnych nie będzie trwała wiecznie. Obecnie samochody kompaktowe możesz kupić bez wkładu własnego, a klasa A dostępna jest od 976 zł netto miesięcznie. Klasę E kupisz oszczędzając nawet do 42 tysięcy złotych brutto.

Na stronie https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/buy/special-offers/cumulation-of-offers.module.html znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące aktualnej promocji w Mercedes-Benz.

Samochody Land Rover w okazyjnych cenach

Previous article

Wyprzedaż modeli z rocznika 2019 w Mazda

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing