MERCEDES-BENZ
0

Mercedes-Benz przygotował szereg atrakcyjnych ofert na samochody elektryczne oraz Plug-in Hybrid. Teraz te warianty samochodów możesz kupić bez wpłaty własnej (Lease&Drive 1% bez VAT), w leasingu 101%, przy pożyczce od 0,99% oraz w ofercie Promocja Finance 12+.

Jakie samochody elektryczne i hybrydowe proponuje Mercedes? Przede wszystkim EQC 400 4MATIC od 2723 zł netto miesięcznie, Klasa A250e od 1246 zł netto miesięcznie, Klasa A250 e Limuzyna od 1272 zł netto miesięcznie oraz wiele innych modeli, które możesz kupić w atrakcyjnej ofercie dzięki pakietowi Lease&Drive 1% bez VAT. Warto skorzystać z okazji i wyposażyć się w elektryczny lub hybrydowy samochód, bardzo modny i przyszłościowy. Mercedes-Benz dołożył starań, aby przygotować kompleksową, atrakcyjną i niezwykle bogatą ofertę, która pozwala na duży wybór samochodów dopasowanych w każdym calu do potrzeb użytkownika.

Wejdź na https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/campaigns/sell-out/offer.module.html i sprawdź, jakie jeszcze modele są dostępne w atrakcyjnych ofertach.

Promocyjny pakiet zabudowy Premium z szybami uchylnymi od Mitsubishi

Previous article

Program Kia Eko Drives dla posiadaczy paneli fotowoltaicznych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.