opel
0

Rodzinne modele Opla możesz kupić w kredycie 50/50, a tym samym przygotujesz się na wyjątkowy wyjazd wakacyjny. RRSO wynosi 0%.

Relaksująca podróż samochodem jest jak najbardziej możliwa, gdy tylko ma się do dyspozycji wyjątkowy model. Przestronne wnętrze, nienaganna dynamika, duży bagażnik stwarzają idealne warunki do podróżowania. Wyposażenie w najnowocześniejszym wydaniu powoduje, że przebywanie we wnętrzu samochodu jest jak najbardziej korzystne, i to pod wieloma względami. Wspomaganie kierownicy ułatwia prowadzenie samochodu. Mając do dyspozycji tak atrakcyjną ofertę jak kredyt 50/50, nie poczujesz nawet dużego obciążenia budżetu. Wakacje są tylko raz w roku, tak samo jak okazja na taki samochód, dlatego warto z niej skorzystać.

Wejdź na https://www.opel.pl/promocje/index/opel-na-wakacje.html?x-filters=01,02,0D,0G&x-marketing-id=CC_RAQ_O, skontaktuj się z dealerem sprzedaży Opel i dopełnij formalności związanych z zakupem samochodu dopasowanego do swoich wakacyjnych, jak i całorocznych potrzeb.

Express Van od Renault w leasingu 103%

Previous article

Korzystny wynajem w Volvo Car Financial Services

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing