VOLVO
0

Volvo Car Financial Services pozwala cieszyć się swobodą i wygodą użytkowania samochodu na bardzo korzystnych zasadach. Program najmu dostępny jest dla konsumentów i jego warunki zależą od wartości samochodu. Klient spłaca w ratach utratę wartości rynkowej pojazdu, a po jej zakończeniu zwraca pojazd. Korzyści wynikają przede wszystkim z niskich rat miesięcznych.

Najem w Volvo daje bardzo wiele korzystnych rozwiązań. Jedną z nich jest przede wszystkim opłata wstępna, która wynosi 0% wartości samochodu, a okres finansowania można ustalić od 24 do 60 miesięcy. Limit przebiegu może wynosi od 20 do 165 tysięcy kilometrów. Volvo daje możliwość skorzystania z finansowania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Klient ma bardzo duży zakres doboru parametrów umowy, dlatego może ją skonstruować zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi. Co najważniejsze, wszystkie procedury są uproszczone.

Na stronie https://www.volvocars.com/pl/sprzedaz/finansowanie/wynajem-nowego-volvo-dla-konsumenta znajdują się wszystkie informacje na temat Volvo Car Financial Services.

Kredyt 50/50 na rodzinne samochody od marki Opel

Previous article

Skorzystaj z Programu Suzuki Rent

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing