IVECO
0

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas każdej podróży z pakietem 3XL-LIFE od IVECO, który możesz nabyć za 199 zł netto miesięcznie. Niezależnie od tego dokąd jedziesz, możesz zapewnić sobie komfort bezpiecznej podróży.

W ramach opłaty miesięcznej wynoszącej 199 zł netto miesięcznie zyskujesz materiały eksploatacyjne takie, jak sprzęgło, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe; możliwość skorzystania z naprawy układu napędowego, czyli silnika, instalacji wtrysku paliwa, skrzyni biegów, wału napędowego i osi; przeglądy okresowe wraz ze smarowaniem, wymianą oleju i płynu zgodnie z książką przeglądów technicznych; inne naprawy podzespołów, które podlegają wymianie; monitorowanie pojazdu; cotygodniowe raporty pokazujące, jak eksploatowany jest samochód pod względem ekonomicznym i bezpieczeństwa. Dodatkowo IVECO umożliwia dostęp do aplikacji mobilnej, która pomaga w monitorowaniu historii pojazdu.

Wejdź na https://promocje.iveco.pl/s-way-z-kontraktem-za-199zl?utm_source=IvecoPl&utm_medium=1440×400&utm_campaign=S-WayZkontraktemZa199zl i skorzystaj z tego wyjątkowego pakietu.

Jeep Renegade od 949 zł netto miesięcznie

Previous article

Przegląd wiosenny za 99 zł w Mercedesie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in IVECO