KIA wyprzedaje samochody z rocznika 2019 1
0

Warto teraz odwiedzić salony KIA, ponieważ trwa tam wyprzedaż wybranych modeli z rocznika produkcji 2019. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i obowiązuje do 30 września. Warto się spieszyć, aby skorzystać z tych wyjątkowych promocji.

Jakie samochody są dostępne na aktualnej promocji? Sportage od 79 900 zł, Sorento od 149 900 zł, Optima od 91 900 zł. Do każdego z wymienionych modeli został przygotowany pakiet finansowania, atrakcyjny i skrojony na miarę oczekiwań klientów. Można zdecydować się na promocyjny kredyt ratalny lub kredyt niska rata. Dostępna jest także opcja kredyt 50/50. Wystarczy wybrać jedną z opcji finansowania, a samochód stanie się Twoją własnością tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. KIA dba o potrzeby swoich klientów i stara się dopasować ofertę finansowania w taki sposób, aby miesięczne raty nie były obciążeniem dla budżetu klienta.

Na stronie https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocje/dlaklientaindywidualnego/ można zapoznać się z wszystkimi szczegółami dotyczącymi oferty.

Jaguar XE od 1233 zł netto

Previous article

Outlander taniej o VAT w Mitsubishi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA