kia
0

Do 31 października 2020 roku możesz skorzystać z promocyjnego leasingu od 100,45%. Tym samym Kia Sorento Hybrid może być Twoja od 157 900 zł. Opłata wstępna wynosi 20%, a okres leasingu obowiązuje przez 36 miesięcy. Wartość wykupu to 1%.

Leasing promocyjny w Kia jest bardzo korzystny. Pozwala na cieszenie się z samochodu wysokiej klasy, którym jazda będzie pod każdym względem komfortowa. Zapewni to przyjemność, o jaką chodzi każdemu. Dzięki temu, że zdecydujesz się na ten model, zobaczysz wyraźną różnicę, jeżeli chodzi o jazdę samochodem. Można powiedzieć, że będzie to prawdziwa przygoda, którą będziesz odkrywał każdego. Istotne są bardzo korzystne warunki leasingu, jak i wykupu, z których możesz skorzystać do 31 października. Podejmij decyzję o nabyciu pojazdu, który działa jak należy, przemieszcza się z dużą swobodą i ponadto dopasowuje do potrzeb użytkownika.

Na stronie https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocje/oferta-dla-firm/ możesz sprawdzić wszystkie warunki oferty leasingowej przygotowanej przez Kia.

Premium Lease od Jaguar

Previous article

Jeep Compass z rabatem do 22 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA