Jesień korzyści w Suzuki 1
0

Październik jest dobrym czasem na to, aby kupić dla siebie wymarzony samochód pochodzący z oferty Suzuki. Suzuki Vitara dostępny jest od 60 900 zł, a SX4 S-Cross od 63 900 zł. Oferta jest limitowana.

Dzięki temu, że zdecydujesz się na zakup samochodu z oferty Suzuki jeszcze w październiku, zyskasz wiele korzyści. Przede wszystkim każdy z zaprezentowanych samochodów, czyli Suzuki Vitara i SX4 S-Cross to modele bardzo stylowe i wygodne. Zapewnią komfort jazdy dla całej rodziny, a dzięki dużym bagażnikom, nie będzie żadnych problemów, aby się do nich spakować, nawet z dużą ilością bagaży. Pojazdy zostały wyposażone w napęd na cztery koła ALLGRIP Select, a także w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Wystarczy wybrać model odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb, a przyjemność z jazdy będzie ogromna.

Na stronie https://suzuki.pl/auto/jesienna-oferta znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące wybranych modeli Suzuki, a także informacje o aktualnej promocji. Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie bardziej korzystna.

Dni profesjonalistów w Peugeot

Previous article

Toyota BusinessPlus z myślą o przedsiębiorcach

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Nowości