jaguar
0

Dynamiczna jazda, sportowa zwinność oraz niezwykły design to cechy, które posiada jaguar E-Pace. Samochód może być twój już od 1896 zł netto miesięcznie, w atrakcyjnym abonamencie dla firm.

Kompaktowy SUV pozwoli ci na bezproblemową jazdę zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Jego nowoczesne wnętrze zapewni komfort podczas jazdy, a wszystkie elementy wyposażenia są w każdym aspekcie dopasowane do potrzeb użytkownika. Teraz możesz przekonać się na własnej skórze, czym jest jazda wysokiej jakości samochodem klasy Premium. Jaguar E-Pace właśnie do tego grona należy, a może być twój od 1896 zł netto miesięcznie. Korzystając z planu finansowania Jaguar możesz cieszyć się z wielu korzyści. 100% kosztów serwisowych, ubezpieczenie oraz samochód zastępczy w razie potrzeby otrzymasz w ramach płacenia miesięcznych rat abonamentowych. Jest to opcja idealna dla przedsiębiorców.

Wejdź na https://www.jaguar.pl/oferta-e-pace-miesieczna-rata-1896-zl i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące Jaguara E-Pace.

Iveco Daily z rabatem do 42 tysięcy złotych

Previous article

Hybrydowa Honda CR-V z rabatem 20 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Jaguar