JAGUAR
0

Marzysz o dynamicznej jeździe bez utraty komfortu? To zapewnia Jaguar E-Pace. Samochód dostępnych jest na wyciągnięcie ręki bez wpłaty własnej. Modele z rocznika produkcji 2021 dostępne są w abonamencie od 1599 zł netto miesięcznie.

Jaguar E-Pace z rocznika produkcji 2021 to wybór, na który warto stawiać. W korzystnym planie finansowym i z promocyjnym ubezpieczeniem możesz rozpocząć korzystanie z samochodu, który w każdym calu będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Jaguar przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców, w ramach której możesz pozyskać ten samochód bez wpłaty własnej, w wygodnym abonamencie od 1599 zł netto miesięcznie. W ramach raty otrzymujesz pokrycie 100% kosztów serwisowych przez cały okres użytkowania pojazdu. Daj swojej firmie możliwość korzystania z wygodnego, nowoczesnego samochodu, którym dotrzesz do każdego celu.

Wejdź na https://www.jaguar.pl/oferta-e-pace-miesieczna-rata i sprawdź co jeszcze zyskasz decydując się na Jaguar E-Pace. Masz szansę na nabycie pojazdu dopasowanego w każdym calu do potrzeb.

Wyprzedaż modeli dostawczych z 2020 roku w Ford

Previous article

Samochody Mazda dostępne od ręki

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Pozostałe