IVECO
0

Iveco Daily w wersji furgon może być twój za rabatem do 42 tysięcy złotych. Nowoczesny i bezpieczny samochód zagwarantuje komfortowe warunki do pracy.

Atrakcyjny system wspomagania kierownicy, najlepszej jakości wytrzymałe podwozie otrzymasz wraz z Iveco Daily z rabatem do 42 tysięcy złotych. Samochód czeka na ciebie, jeżeli właśnie taki model jest w kręgu twoich zainteresowań. Promocja obejmuje wyłącznie pojazdy z nadwoziem w wersji furgon i silnikami 2,3 l. Dzięki temu, że zdecydujesz się na zakup tej wersji, zapewnisz sobie maksymalny komfort podczas pracy i podróżowania. Samochód w każdym aspekcie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Warto skontaktować się z dealerem sprzedaży Iveco i uzyskać na temat tego pojazdu więcej szczegółów.

To, jakie cechy posiada Iveco Daily Furgon możesz sprawdzić na https://promocje.iveco.pl/daily-z-rabatem-do-42000zl?utm_source=IVPL&utm_medium=1440×400&utm_campaign=DailyZrabatemDo42000. Umów się na jazdę próbną i skorzystaj z porad dealera sprzedaży, aby dopasować samochód do swoich potrzeb.

Nowy Hyundai KONA w ofercie leasingowej dla firm

Previous article

Jaguar E-Pace od 1896 zł netto miesięcznie w abonamencie.

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in IVECO