HYUNDAI
0

Nowe Hyundai i20 i i30 dostępne są w dwóch opcjach: Hyundai Abonament i Hyundai Fleet Lease. W pierwszej opcji samochód może być Twój od 899 zł netto miesięcznie, a w drugiej od 731 zł netto miesięcznie. Sam możesz zdecydować, która oferta jest dla Ciebie korzystniejsza.

Sprawdź promocyjne warunki finansowania dla Hyundai i20 i i30 z roku produkcji 2020. Skorzystaj z okazji i zyskaj samochód, którym jazda będzie sprawiała ogromną przyjemność. Superofeta została stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy poszukują promocji i chcą w trakcie ich trwania kupić samochód w każdym calu dopasowany do swoich potrzeb. Zarówno opcja wzięcia samochodu w abonamencie, jak i w ofercie Hyundai Fleed Lease pozwala na zyskanie pojazdu na bardzo dobrych warunkach, bez najmniejszych problemów. Mając do dyspozycji takie opcje, możesz skorzystać z okazji i nabyć samochód na bardzo dobrych warunkach.

Wejdź na https://www.hyundai.pl/Finansowanie/klient_indywidualny/Abonament/#c7310 i na https://www.hyundai.pl/Finansowanie/Finansowanie_dla_Firm/Wynajem_dlugoterminowy/#c7315 i zapoznaj się z ofertami promocyjnymi od Hyundai.

Jeep Renegade z rabatem do 16 tysięcy złotych

Previous article

Samochody dostępne od ręki w Mazda

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Hyundai