Hybrydowe Suzuki od 69 900 zł 1
0

Zamów dedykowaną ofertę od Suzuki na hybrydowy model. Teraz kupisz go już od 69 900 zł. Wersje z tym napędem cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Technologia obniża zużycie paliwa nawet o 16%, a tym samym podróżowanie jest bardzo oszczędne.

Systemy hybrydowe Suzuki zastosowane w modelach Vitara Hybrid, SX4 S-Cross Hybrid oraz Swift Hybrid są lekkie, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Ponadto zyskujesz dynamiczną jazdę pojazdem, który w każdym calu jest dostosowany do Twoich potrzeb. Decydując się na jeden z tych modeli, zyskujesz bardzo dużo. Przede wszystkim chronisz środowisko, ponieważ pojazd uwalnia mniejsze stężenie CO2. Satysfakcja z jazdy jest dzięki temu bardzo wysoka, a co więcej użytkowanie pojazdu jest niezwykle proste. Masz pewność, że samochód nigdy nie zawiedzie Twoich potrzeb, zapewni komfortową jazdę i będzie towarzyszem każdej podróży.

Na stronie https://suzuki.pl/auto/hybrid#intro dowiesz się więcej o hybrydowych modelach Suzuki. Sprawdź już dziś szczegółową ofertę.

Akcesoria do 15 tysięcy złotych do Twojego Volvo

Previous article

Akcesoria do Skody w atrakcyjnych cenach

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Pozostałe