FIAT
0

Od 45 900 zł Fiat Panda może być twój. Otrzymasz dodatkowo na niego 5 lat gwarancji. Skorzystaj z możliwości nabycia samochodu w każdym aspekcie dopasowanego do potrzeb.

Funkcjonalny Fiat Panda to idealny przykład samochodu miejskiego, który zapewni sprawne poruszanie się po całym mieście. Do wyboru jest szeroka gama silników o mocy od 85 KM z napędem 4×4. W samochodzie znajduje się aż 14 schowków przeznaczonych do przechowywania różnych przedmiotów. Co ważne, producenci zadbali o najwyższy poziom bezpieczeństwa stosując cztery poduszki powietrzne oraz układ ABS z EBD. Dostępne są również przednie aktywne pasy bezpieczeństwa z podwójnymi napinaczami. Ciekawą opcją jest system Start&Stop, który wyłącza silnik, gdy stoisz na czerwonym świetle. Pozwala to na oszczędzanie paliwa.

Wybierając ten samochód, możesz także dokupić MOPAR filtr kabinowy PRIME oraz pakiet ochronny D-Fence pomagający chronić i dezynfekować wnętrze samochodu dostępne 10% taniej. Wszystkie szczegóły na https://www.fiat.pl/promocje/oferta/nowy-fiat-panda#Panda.

Nowy Ford Puma z rabatem do 9 tysięcy złotych

Previous article

Wyprzedaż w Citroen z upustami do 8 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat