RENAULT
0

Express Van, który proponuje Renault może być twój od 48 950 zł. Dostępny jest w ofercie leasingowej 103% na 3 lata, w pakiecie ubezpieczeniowym za 2,9%.

Skuteczny samochód dla profesjonalistów to zdecydowanie Express Van. Pojazd jest praktyczny i solidny, jest doskonałym towarzyszem zmagań zawodowych. Dzięki 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, nowe Renault oferuje 3,3 m3 pojemności ładunkowej oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii. Czego chcieć więcej od samochodu, który ma być pakowny? W każdym aspekcie samochód można dopasować do swoich potrzeb. Dzięki wyposażeniu w nowe technologie jest praktyczny, gwarantuje pełne wspomaganie jazdy, bezpieczne i ekonomiczne podróżowanie. Wykonywanie z jego pomocą wszelkich manewrów jest jak najbardziej możliwe.

Wejdź na https://www.renault.pl/samochody-dostawcze/express-van-premiera.html i ciesz się z możliwości poznania samochodu, które odmieni twoje życie zawodowe i zagwarantuje, że będzie bardzo profesjonalne.

Nissan Juke od 799 zł netto miesięcznie

Previous article

Kredyt 50/50 na rodzinne samochody od marki Opel

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing