Elektryczna oferta specjalna od marki KIA 1
0

Zdecyduj się na proekologiczną zmianę. Wymień samochód spalinowy na popularnego elektryka. Co na tym zyskasz? Bardzo dużo! Przede wszystkim piękny, funkcjonalny samochód od marki KIA o zasięgu do 455 km. Atrakcyjne pakiety korzyści przygotowane przez markę KIA zachęcą wielu do podjęcia tej decyzji.

Zamień samochód spalinowy na wyjątkowego elektryka już dziś. Kup wybrany model KIA i zyskaj dopłatę rządową „Mój Elektryk” wynoszącą nawet do 27 tysięcy złotych. Atrakcyjne finansowanie, jakie oferuje KIA gwarantuje, że Twój budżet nie ucierpi na tym, że podejmiesz decyzję o zakupie. Suma korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować marka KIA wynosi do 22 tysięcy złotych. Jak to możliwe? 7700 zł otrzymasz jako premię, gdy zdecydujesz się na sprzedaż dotychczas używanego samochodu spalinowego. Pakiet Kia Change Home kupisz o 50% taniej. Poza tym, masz szansę wybrać dopasowane do swoich potrzeb finansowanie.

Wejdź na https://www.kia.com/pl/sprzedaz/oferta-specjalna-ev/ i skorzystaj z okazji, aby pozyskać wyjątkowy samochód elektryczny, którym jazda zapewni ogromną przyjemność.

Jeep Renegade 4X w wynajmie Smart Renting od 1375 zł netto miesięcznie

Previous article

Mercedes EQA z dopłatą „Mój Elektryk”

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA