BMW

Dopłaty do elektrycznych modeli BMW

0
bmw

Chcesz być bardziej eko? Z marką BMW jest to możliwe, i to w bardzo korzystnej ofercie. Możesz skorzystać z dopłaty rządowej na elektryczny samochód w ramach programu „Mój elektryk”. Wybierz samochód dopasowany do swoich potrzeb i ciesz się z zakupu na korzystnych warunkach.

Jakie elektryczne modele znajdują się w ofercie BMW? M.in. BMW i3. Samochód kosztuje od 169 700 zł, a w ramach dopłaty rządowej otrzymujesz dofinansowanie do 27 000 zł. Oznacza to, że za samochód zapłacisz 142 700 zł. Na pewno warto z tej opcji skorzystać, jeżeli Twoim marzeniem jest wysokiej jakości pojazd działający ekologicznie, bez większych szkód dla środowiska, a jednocześnie dostępny w bardzo korzystnej cenie. W ramach dostępnej oferty samochód musisz użytkować przez minimum 2 lata. Program trwa od 12 lipca 2021 roku do 30 września 2025 roku, dlatego masz jeszcze sporo czasu, aby podjąć decyzję o zakupie elektrycznego samochodu.

Wejdź na https://www.bmw.pl/pl/topics/fascination-bmw/electromobility2020/doplata-do-elektrycznych-modeli-bmw.html i daj sobie szansę na zakup samochodu elektrycznego z dopłatą rządową.

Nowy Citroen E-C4 z ratami od 1315 zł netto miesięcznie

Previous article

Promocje na części samochodowe Audi

Next article

Comments

Comments are closed.