CITROEN
0

Jeżeli zdecydujesz się na zakup samochodu poprzez salon online w Citroen, możesz liczyć na dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej. Kilka prostych kroków dzieli cię od załatwienia formalności i zakupu samochodu.

Zakupy online w Citroen są jak najbardziej opłacalne, ponieważ masz szansę kupić pojazd z dodatkowym rokiem gwarancji. To naprawdę się opłaca, ponieważ Citroen ma serwis, który działa bardzo prężnie i pozwala na sprawne zarządzanie samochodami. Specjaliści dopilnują, aby w twoim samochodzie niczego nie brakowało i wszystko działało zgodnie z założeniami. Zdecydowanie przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Wirtualny salon Citroen działa od początku pandemii, oferuje klientom bardzo dobry kontakt z dealerami sprzedaży i bezpieczną finalizację umów zakupu. Wszystko wygląda tak, jak w salonie stacjonarnym, ale bez bezpośredniego kontaktu.

Ciesz się z bezpiecznych zakupów online i zyskuj na nich. Wejdź na https://sklep.citroen.pl/?_ga=2.17236985.1146547898.1620378982-25700851.1616164467 i zobacz, jak wygląda zakup samochodu przez internet.

Hybrydowa Honda Jazz z rabatem 10 tysięcy złotych

Previous article

Leasingowa oferta dla przedsiębiorców od Audi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Citroen