skoda
0

Od 19 do 24 października w Skoda trwają Dni Otwarte. To bardzo dobra okazja, aby kupić samochód w okazyjnej cenie i skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Nie musisz czekać na wyprzedaż rocznika, aby zyskać dużo przy zakupie.

Na Skodę Superb otrzymasz upust do 16 500 zł. Skodę Kodiaq kupisz z rabatem do 15 500 zł, a Skodę Karoq z upustem do 7 tysięcy złotych. Skoda Scala jest dostępna z rabatem do 6500 zł, a Skoda Fabia może być Twoja taniej do 5500 zł. Samochody są dostępne od ręki w salonach, dlatego możesz cieszyć się z tego, że czas oczekiwania na pojazd będzie naprawdę krótki. To podoba się Klientom. Warto więc poświęcić trochę czasu i wziąć udział w Dniach Otwartych w salonach Skoda. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z dealerami sprzedaży, zobaczyć samochody na żywo, a jednocześnie wynegocjować bardzo korzystne warunki zakupu.

Na stronie https://125lat.skoda.pl/?section=home&model=superb#/ możesz poznać wszystkie szczegóły Dni Otwartych Skody i zapoznać się ze szczegółami oferty promocyjnej.

Superoferta na Hyundai Tucson

Previous article

Wyprzedaż rocznika 2020 w Seat

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Skoda