audi
0

Dla przedsiębiorców Audi przygotowało wyjątkowo korzystną ofertę na e-tron GT quattro. Samochód może być Twój od 4979 zł netto miesięcznie.

Poznaj wyjątkowy model od Audi. Ciesz się ze skorzystania z atrakcyjnej oferty w ramach Audi Perfect Lease. Model e-tron GT quattro gwarantuje luksus w sportowym wydaniu, z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne. Dynamiczne prowadzenie, funkcjonalność na najwyższym poziomie, jak i najwyższej klasy wyposażenie to domeny Audi i najnowszego modelu w ofercie marki. Samochód jest dostosowany do potrzeb użytkownika, co gwarantuje ogromną przyjemność z jego prowadzenia. Elektryczne Audi oferuje możliwość ładowania w ok. 5 minut. Zyskujesz energię na przejechanie 100 km. 80% naładowania osiągane jest w 22,5 minuty. Pełne naładowanie umożliwia pokonanie dystansu 488 km.

Wejdź na https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/e-tron-gt/audi-e-tron-gt.html i skorzystaj z wyjątkowej oferty na e-tron GT quattro, czyli samochód w każdym aspekcie dostosowany do Twoich potrzeb.

Nowy Seat Ibiza z 5-letnią gwarancją

Previous article

Modele BMW w pakiecie M – skorzystaj z wyjątkowych ofert

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Audi