mazda
0

Mazda rozpieszcza swoich klientów i proponuje coraz lepsze oferty wyprzedażowe. Tym razem dotyczą one modelu CX-5. Samochód z rocznika produkcji 2019 możesz kupić od 727 zł netto miesięcznie i skorzystać z 1% finansowania wartości samochodu miesięcznie.

Decydując się na Mazdę CX-5 za jedyne 1 zł otrzymasz także komplet kół zimowych, w tym felgi aluminiowe. Łączna wartość zestawu wynosi od 7815 do 10 250 zł brutto. Twój samochód zyska wszystko, co najlepsze, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Najważniejsze jest to, że Mazda CX-5 w każdym calu dopasowuje się do potrzeb użytkownika, gwarantuje komfort i przyjemność jazdy i jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego. Wystarczy, że dopasujesz wersje wyposażenia do swoich potrzeb, a możesz skorzystać z wielu możliwości finansowania, bez najmniejszych problemów. Co ważne, akcja specjalna na Mazda CX-5 dotyczy modeli wyprodukowanych w 2019 i 2020 roku. Na te okazje czekało wielu. Warto skorzystać z niezwykłych opcji, jakie w tym momencie daje Mazda.

Na stronie https://www.mazda.pl/oferta/promocje/#aktualne znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące aktualnej oferty promocyjnej Mazda.

Kia ProCreed i XCreed w promocyjnej ofercie dla firm

Previous article

Promocje serwisowe w Nissan

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mazda