hyundai
0

Atrakcyjne promocje, bezpieczne finansowanie, korzystne raty i ubezpieczenie dla pełnej ochrony – to wszystko zyskasz wybierając jeden z samochodów znajdujących się w ofercie Hyundai, z rocznika produkcji 2020.

Sfinansuj samochód tak, jak jest ci wygodnie. Nowoczesne SUV-y Hyundai Santa Fe, Tucson, Kona, także w wersji Hybrid i Electric, kompaktowy Hyundai i30, sportowy Hyundai i30 N, miejskie Hyundai i20 i i10 Nowej Generacji to wszystko samochody z rocznika produkcji 2020. Są dostępne w atrakcyjnych cenach i korzystnym finansowaniu, w każdym calu dopasowanym do Twoich potrzeb. Hyundai przygotował ofertę na miarę zróżnicowanych oczekiwań Klientów. Dostępne są promocje gotówkowe, finansowanie z niską ratą, finansowanie z odroczeniem spłaty pierwszej raty lub z wkładem własnym 0%. Możesz także skorzystać z atrakcyjnego abonamentu z pakietem serwisowym w kosztach raty.

Na stronie https://www.hyundai.pl/Promocje/finansowanie_dopasowane_do_ciebie/ znajdziesz więcej szczegółów na temat oferty.

Atrakcyjne propozycje na czas kryzysu od Citroen

Previous article

Pakiet korzyści w Jaguar

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Hyundai