SUZUKI
0

Chcesz doposażyć swój samochód? Wakacje są na to najlepszym okresem. Możesz obecnie kupić w bardzo korzystnych cenach bagażnik dachowy, platformę na rower, a także szereg innych dodatków, dzięki którym Twoje Suzuki stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Szeroka paleta dodatków, jakie proponuje marka Suzuki w bardzo korzystnych cenach jest dopasowana do wszystkich modeli samochodów, jakie znajdują się w ofercie japońskiego potentata. Do nabycie są m.in. haki holownicze, maty do bagażnika, poprzeczki bagażnika dachowego, siatki podtrzymujące ładunek w bagażniku, osłony przeciwsłoneczne oraz wiele innych propozycji, dzięki którym samochód stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny. Do końca wakacji pojedyncze akcesoria można kupić nawet 15% taniej. Ponadto, gotowe pakiety akcesoriów są dostępne w cenach o 25% niższych niż dotychczas.

Wystarczy przejrzeć ofert akcesoriów Suzuki, aby znaleźć propozycje idealne dla siebie. Wejdź na https://suzuki.pl/auto/aktualnosci/wakacyjna-promocja-na-akcesoria-suzuki, aby sprawdzić co marka Suzuki przygotowała z myślą o klientach.

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonie Suzuki

Previous article

Serwis Dobrych Cen w Toyota

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Suzuki