Atrakcyjna oferta na Infiniti Q30 1
0

Już od 101 949 zł możesz kupić Infiniti Q30. Miasto będzie należało do Ciebie, gdy zaczniesz kierować tak wyjątkowym samochodem.

Osiągi, jakie gwarantuje model Q30 są jedyne w swoim rodzaju. Dynamika jazdy, jaką zapewnia ten samochód po prostu zwala z nich i sprawia, że jazda samochodem staje się dużo bardziej przyjemna niż zwykle. Połączenie unikatowego sportowego stylu z elegancją zawsze sprawdza się w samochodach, dlatego ten motyw zastosowano także w Infiniti Q30. I bardzo dobrze, ponieważ auto wygląda zachwycająco. Jazda tym samochodem dla każdego będzie wielką przyjemnością, a przecież o to właśnie chodzi. Przede wszystkim jego obsługa nie stwarza problemów, a wsparcie w postaci najnowszych technologii robi wrażenie. Zdecydowanie cena wyjściowa samochodu w wysokości 101 949 zł jest adekwatna to jakości, jaką wraz z nim się otrzymuje. Ten samochód jest wart każdych pieniędzy.

Sprawdź ofertę na https://www.infiniti.pl/cars/new-cars/q30.html i dowiedz się, jak wyjątkowym samochodem jest Infiniti Q30.

Wielka wyprzedaż rocznika 2019 w Hyundai

Previous article

Klub Klienta ADF Auto z atrakcyjnymi rabatami

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Infiniti