ABARTH
0

Nawet 8000 zł rabatu możesz otrzymać decydując się na zakup Abarth 595. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Autoryzowany dealer sprzedaży przygotował ofertę, dzięki której masz szansę pozyskać wyjątkowy samochód, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Niesamowite możliwości, jakie posiada sportowy samochód Abarth 595 sprawiają, że jest to pojazd, którym zachwyci się każdy. Adrenalina, jaką zapewni podczas jazdy jest zasługą jego silnego charakteru. Samochód ma bardzo dobre osiągi, sportowy i elegancki charakter. Promocja dotyczy samochodów Abarth 595 z rocznik 2020, w kilku wersjach. Warto umówić się na jazdę testową, aby zobaczyć, jak samochód zachowuje się na drodze. Dzięki temu, że skorzystasz z tej okazji, od razu zakochasz się w Abarth 595. To pewne!

Wejdź na https://www.abarth.pl/promocje/595-kredyt-prawdziwe-zero-procent i poznaj wszystkie szczegóły promocji przygotowanej na Abarth 595. Zobacz, jak możesz uzyskać maksymalną kwotę rabatu oraz jakie finansowanie oferuje marka.

Fiat Tipo z 5-letnią gwarancją

Previous article

Wynajem Jeepa Compass od 999 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.