fiat
0

Opłaca się kupić Fiata Tipo. Dlaczego? Ponieważ otrzymasz na niego 5 lat gwarancji oraz rabat do 8300 zł. Możesz również wziąć kredyt z miesięczną ratą od 544 zł netto miesięcznie.

Wybierz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb, a jesteśmy przekonani, że będzie nim Fiat Tipo. Samochód jest pełen niespodzianek, gwarantuje bezproblemową jazdą zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Dostępny jest w wariantach na paliwo lub diesel. Wybierz jeden z wariantów wyposażenia nowego Tipo: Classic, Tipo, City Life, Life, City Sport, City Cross lub Cross. Ciesz się z przyjemności, jaką daje. Zyskasz wraz z nim nowe światła Full LED, system multimedialny z dotykowym ekranem 10,25” kompatybilny z usługami Apple CarPlay i Android Auto™, kolorowy 7” zestaw wskaźników TFT, nowe 17” felgi aluminiowe z diamentowym szlifem oraz bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

Wejdź na https://www.fiat.pl/promocje/oferta/rodzina-tipo i poznaj wszystkie szczegóły promocji, dzięki którym kupisz Fiat Tipo w atrakcyjnej ofercie.

Leasing konsumencki od Toyoty. Poznaj szczegóły

Previous article

Dacia Duster z instalacją LPG za 1000 zł

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat