HONDA
0

25% taniej możesz obecnie kupić tapicerki skórzane do swojej Hondy. Najwyższej jakości tapicerki dostępne są do modeli Hondy Civic 5D w trzech wersjach: Elegance, Executive i Sport Plus. Zyskasz dzięki nim subtelny i luksusowy charakter wnętrza.

Luksusowe, eleganckie i atrakcyjne wizualnie tapicerki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, czerwonym i brązowym. Cena promocyjna to 5990 zł za tapicerkę czerwoną i brązową do wersji Elegance, 6790 zł za wersję czarną do wersji Elegance, a także 7990 zł za tapicerkę czerwoną i brązową do wersji Exclusive i Sport Plus. Możesz zdecydować, jaki wariant kolorystyczny będzie najlepiej wyglądał we wnętrzu twojej Hondy Civic. Tapicerski skórzane z segmentu premium są rozwiązaniem, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Warto stawiać na produkty najwyższej jakości, dzięki którym twój samochód będzie prezentował się jeszcze lepiej.

Wejdź na https://www.honda.pl/cars/offers.html i zobacz szczegóły oferty promocyjnej na tapicerki skórzane do Hondy Civic 5D.

Jaguar F-Pace w abonamencie z wpłatą własną 0%

Previous article

SUV Mazda CX-30 od 749 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Honda