Zyskaj na zakupie samochodów KIA z rocznika 2018 1
0

Rocznik 2018 może okazać się dla Ciebie szczęśliwy. Wystarczy, że wybierzesz jeden z modeli KIA, które obecnie znajdują się na promocji. Producent prowadzi wyprzedaż kolekcji. Z promocji można skorzystać od 2 stycznia 2019 roku.

Promocją objęte się wybrane wersje modeli z rocznika 2018. Rabaty sięgają nawet do 5 tysięcy złotych. Liczba samochodów do nabycia jest ograniczona. W ofercie promocyjnej znajdują się takie modele, jak Picanto, Rio, Venga, Ceed, Ceed Kombi, Carens, Stonic, Niro, Niro Plug-in Hybrid, Sportage, Sorento, Optima, Optima Kombi.

KIA to przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zajmuje się produkcją samochodów osobowych, dostawczych, a także autobusów. Jeżeli jesteś fanem koreańskich pojazdów, obecnie jest najlepsze okazja do ich nabycia. Wybierz jeden z wyżej wymienionych modeli, a skorzystasz z aktualnej promocji. Więcej szczegółów znajdziesz na https://www.google.com/search?q=KIA&oq=KIA&aqs=chrome..69i57j69i60l3j0l2.409j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8., a także u Autoryzowanych Dealerów KIA.

Wakacyjne promocje w Oplu!

Previous article

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Opla

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA