YOU+NISSAN – program dla posiadaczy modeli Nissan 1
0

Każdy właściciel samochodu Nissan powinien zainteresować się programem YOU+NISSAN. Dlaczego? Marka przygotowała szereg ofert dodatkowych i udogodnień, dzięki którym każdy klient otrzyma dokładnie to, czego oczekuje.

W ramach programu YOU+NISSAN klient będzie miał dostęp do wielu opcji dodatkowych, w tym do dedykowanych usług. Będzie to wpływało zarówno na komfort jazdy samochodem, ale także na dbanie o jego wygląd. Wielką przyjemnością stanie się bycie właścicielem modelu Nissana. Każdy uczestnik programu YOU+NISSAN otrzyma OBIETNICĘ NISSANA, a także będzie członkiem programu lojalnościowego. Będzie to wiązało się z licznymi upustami i korzyściami. Wraz z marką Nissan uda się odkryć niezwykły świat motoryzacji, a także zadbać o wyjątkowy wygląd samochodu oraz jego sprawność. Co daje udział w YOU+NISSAN? Możliwość skorzystania z bezpłatnego samochodu zastępczego, bezterminową pomoc drogową, a także bezpłatną kontrolę stanu pojazdu i wiele innych.

Na stronie https://www.nissan.pl/dla-wlasciciela/you-plus.html znajdziesz szczegółowe informacje na temat programu YOU+NISSAN.

Outlander taniej o VAT w Mitsubishi

Previous article

Specjalne oferty na modele Mazdy z 2018 roku

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Nissan