Weź Jeepa w leasing 1
0

Leasing Wolność Wyboru to specjalna oferta przygotowana przez Jeep, która obejmuje szereg atrakcyjnych modeli, które za niską ratę miesięczną mogą stać się Twoją własnością.

Jakie modele Jeepa są dostępne w ofercie leasingowej? Przede wszystkim Renegade od 820 zł netto/mies., Compass od 1 027 zł netto/mies., Cherokee od 1 893 zł netto/mies., Grand Cherokee od 2 969 zł netto/mies. oraz Wrangler od 1 888 zł netto/mies. Każdy z tych samochodów jest wyjątkowy pod wieloma względami, posiada liczne nagrody oraz wyróżnienia na prestiżowych imprezach samochodowych. To tylko pokazuje, jak Jeep ceni swoich klientów i jak wysokiej jakości samochody chce im zaproponować w atrakcyjnym finansowaniu miesięcznym. Jeżeli poszukujesz wyjątkowego samochodu, spełniającego oczekiwania i dopasowanego do potrzeb, na pewno w ofercie Jeep znajdziesz model skrojony na miarę swoich potrzeb.

Na stronie https://www.jeep.pl/promocje/promocja.leasing-na-wszystkie-modele-jeep poznasz wszystkie szczegóły na temat promocji. 

Discovery Sport od 1699 zł netto miesięcznie w Land Rover

Previous article

Jaguar XE od 1233 zł netto

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in JEEP