Upusty na wybrane modele w SKODA 1
0

SKODA, z początkiem każdego roku przygotowuje dla klientów atrakcyjne upusty na samochody. W tym roku sięgają one nawet 15 tysięcy złotych. Szkoda byłoby przegapić tak wyjątkową okazję na nabycie pięknego samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Promocją objęty jest szeroki wachlarz samochodów znajdujących się w ofercie marki SKODA. M.in. można liczyć na upust do 14 tysięcy złotych przy zakupie Skoda Superb, do 15 tysięcy złotych przy zakupie Skoda Karoq oraz do 13 tysięcy złotych przy zakupie Skoda Octavia. Rabaty dotyczą także takich modeli, jak Octavia Combi, Rapid Spaceback, Rapid, Fabia czy Citigo. Wraz z zakupem samochodu, w standardzie otrzymasz gwarancję mobilności oraz pakiet przeglądów (4 lata za darmo na obowiązkowe przeglądy – z limitem do 60 lub 120 tysięcy kilometrów).

Jeżeli planujesz kupić w tym roku samochód, nie zwlekaj. Skorzystaj z wyjątkowej oferty, jaką przygotowała marka SKODA. Więcej na ten temat dowiesz się na https://kampanie.skoda.pl/sellout/?gclid=Cj0KCQiAj4biBRC-ARIsAA4WaFh0Rp9-beGBLicY2H8VRxykut5XDQ-2v0UsxOPLD9O124Wy7ZfsTDoaAjiSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#/.

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Opla

Previous article

Volkswagen ogłasza wyprzedaż modeli z rocznika 2018

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Skoda