Touareg od 1803 zł netto miesięcznie 1
0

Volkswagen przygotował wyjątkową ofertę dla firm, w której model Touareg kupisz od 1803 zł netto miesięcznie. Samochód charakteryzuje się zastosowaniem wyższego poziomu technologii, co pozwala na uzyskanie jeszcze większej przyjemności z jazdy.

Zastosowany w Touareg Innovision Cockpit zapewni wyjątkowy komfort z jazdy. Można będzie bez żadnych przeszkód podróżować po różnych nawierzchniach, a nawet po bezdrożach. Innowacyjny system zapobiega przechyłom nadwozia, a reflektory LED gwarantują widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach. Każdy kilometr jazdy będzie przyjemny i mało męczący. Zdecydowanie każda firma potrzebuje tak wyjątkowego, komfortowego i wyposażone w wiele udogodnień pojazdu. Dzięki temu, że będzie się miało w swoim posiadaniu Volkswagen Touareg, odczuje się niebywałą przyjemność z jazdy.

Na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/modele-i-konfigurator/touareg.html?modelId=CR745J%24GYOYYOY&modelYear=2020&modelVersion=0&exteriorId=F14+0Q0Q&interiorId=F56+++++VM znajdziesz więcej szczegółów na temat tej oferty.

Alfa Romeo Stelvio z rabatem do 40 tysięcy złotych

Previous article

3-letnie ubezpieczenie opon w cenie w BMW

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing