Skorzystaj z Lexus SMARTPLAN 1
0

Jeden z modeli Lexus może stać się Twoją własnością, jeżeli dołączysz do programu SMARTPLAN. Wystarczy wybrać dla siebie najkorzystniejszy leasing z atrakcyjną, niską ratą oraz niską wpłatą własną maksymalnie do 10%, a w Twoim posiadaniu znajdzie się piękny, nowoczesny SUV.

Jakie modele możesz nabyć w ramach programu SMARTPLAN? UX200 jest dostępny od 900 zł netto/miesięcznie, NX możesz nabyć od 1390 zł netto/miesięcznie, a RX 300 od 1990 zł netto/miesięcznie. Zdecydowanie jazda takimi samochodami będzie dla każdego wielką przyjemnością i pozwoli na cieszenie się wyjątkowymi chwilami spędzonymi za kółkiem. Komfortowe, nowoczesne i wygodne – takie są samochody marki Lexus. Wiele można zyskać na tym, że będzie się miało je w swoim posiadaniu, szczególnie kupując je w ramach programu SMARTPLAN. To takie proste. I możliwe praktycznie dla każdego.

Na stronie https://www.lexus-polska.pl/oferty#1 znajdziesz więcej szczegółów na temat oferty SMARTPLAN. Wejdź i wybierz model idealny dla siebie w korzystnej ofercie.

Specjalne oferty na modele Mazdy z 2018 roku

Previous article

Kupując Seat Leon możesz zyskać do 16 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing