Renault Captur od 599 zł miesięcznie 1
0

Renault Captur już teraz może być Twój od 599 zł miesięcznie. Zyskujesz przedłużoną gwarancję, a także bezpłatne przeglądy. Samochód dostępny jest w atrakcyjnej ofercie finansowej.

Renault przygotował ofertę Easy Box, która pozwala klientowi na pełne dopasowanie modelu finansowania do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Dynamiczny SUV o mocnym designie został wyposażony w silnik TCe 100 KM, a dzięki innowacjom technologicznym, jazda nim jest wyjątkowo przyjemna. Wygodny i przejrzysty sposób finansowania sprawia, że nie ma co się dłużej zastanawiać. Warto skontaktować się z dealerem sprzedaży Renault, aby poznać szczegóły oferty. Aby skorzystać z niskich rat miesięcznych, konieczne jest wpłacenie 20% wartości samochodu. Reszta zostaje rozłożona na raty spłacane w ciągu 2 lat. Roczny przebieg samochodu trzeba utrzymywać na poziomie 15 tysięcy kilometrów. Dodatkowo, każdy klient otrzymuje bezpłatne przeglądy, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Aby poznać możliwości, jakie posiada Renault Captur, wystarczy wejść na stronę https://www.renault.pl/kampania/captur-1.html.

Opel Astra Light z rabatami do 16 tysięcy złotych

Previous article

Nowy Peugeot 208 od 449 zł brutto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing