Promocja finansowa w salonach SEAT 1
0

SEAT jak zwykle ma dla swoich Klientów atrakcyjną formę finansowania, ciekawe rabaty na wybrane modele, a także wiele opcji dodatkowych. Dostępne są zarówno rabaty od ceny końcowej, jak i początkowej. Aktualna promocja obowiązuje od 19 kwietnia.

Przy zakupie samochodu w salonach SEAT Klient może skorzystać z atrakcyjnego finansowania. Do wyboru jest kilka opcji: kredyt, leasing, oferty rabatowe, ubezpieczenie w promocyjnych cenach. Obecnie promocją objęte są przede wszystkim takie modele, jak: Alhambra, Arona, Ateca, Ibiza, Leon. Kultowe samochody z oferty SEATA będzie można nabyć z atrakcyjnymi rabatami, jak i w korzystnym finansowaniu, dostosowanym do potrzeb Klienta.

Rabaty na samochody sięgają nawet 10 tysięcy złotych. Warto przejrzeć ofertę tego dealera, bo można faktycznie sporo zaoszczędzić kupując obecnie wybrany model.

To, jakie rabaty i promocje dostępne są na konkretne samochody z oferty SEAT znajdziesz na stronie https://www.samar.pl/katalog-nowych-samochodow/promocje/seat-promocje-finansowe.

Modele z 2019 roku w atrakcyjnych cenach w salonach Opel

Previous article

Tipo w cenach skrojonych na miarę potrzeb Klientów

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing