citroen
0

Teraz właściciele firm mają niepowtarzalną okazję, aby wziąć w leasing nowe wersje SUV-ów marki Citroen. Bez wpłaty własnej w programie SimplyDrive można nabyć wyjątkowy i komfortowy samochód.

Nowy SUV Citroen C5 Aircross można obecnie kupić od 1139 zł netto miesięcznie, w ofercie dla firm. Dostępnych jest wiele modeli, dlatego każdy przedsiębiorca będzie w stanie znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie, w każdym calu dopasowaną do potrzeb. Nowe SUV-y proponowane przez Citroen są jedyne w swoim rodzaju. Odznaczają się śmiałym, a jednocześnie nowoczesnym designem, ich stabilność jest naprawdę imponująca. Ponadto, producenci zadbali, aby samochody zapewniały wyjątkowy komfort jazdy, co dla każdego kierowcy jest najważniejsze. Zaawansowane technologie wprowadzone do modeli sprawiają, że bezpieczeństwo podczas jazdy jest utrzymywane na najwyższym poziomie, tak samo jak komfort.

Wejdź na https://www.citroen.pl/gama/typy-nadwozia/nowa-gama-suv-ow.html, aby zapoznać się z nowymi modelami SUV-ów dla przedsiębiorców.

Wprowadź BMW do swojej firmy

Previous article

Letni przegląd w Dacia w super cenie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Citroen